Kız Yeni Doğan & İlk Adım Ayakkabıları (16-21)

Yeni doğan ve ilk adımlarını atan bebekler için makine destekli el yapımı olarak ürettiğimiz, şık tasarımlarıyla farklı olan yumuşak patik ve ayakkabılarımızı bu bölümde inceleyebilirsiniz.

Yeni doğan patiklerimiz 16-21 numara arası yani 0-18 aylık bebeklerinizin kullanımı için uygundur. Bebeklerinizin ayağını hafifçe kavrar ve ilk adımlarını atmalarına yardımcı olur. Bebeğiniz için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz patiklerimiz hiçbir zararlı kimyasal madde içermemektedir ve tamamen el işçiliği ile özenle üretilmektedir.

Farklı tasarımlara sahip yeni doğan patiklerimizi, Diş buğdayı, 1 yaş doğum günü ve bebek mevlidi gibi özel günlerde bebeğinizin kıyafetleriyle kombin yapabilirsiniz.

İlk adımlarını atan bebekleriniz için ayakkabı seçimi oldukça zor ve kritiktir. Seçeceğiniz ayakkabılar çocuğunuzun ayak gelişimini direkt olarak etkilemektedir. ‘kids A more’ olarak ürettiğimiz ilk adım ayakkabılarımız, çocuğunuzun bileğini kavrar, anatomik yapısıyla ayak gelişimini destekler. Böylece çocuklarınızın ilk adımından itibaren doğru adımlar atmasını destekliyoruz.  %100 yerli dana derisinden ürettiğimiz ayakkabılarımız tamamen doğaldır ve çocuklarınıza zarar verecek herhangi bir kimyasal madde içermez. Nubebe üretim güvencesinde olan ‘kids A more’ markamızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi