Kız Çocuk Ayakkabıları (26-36)

Tarzlarını kendilerinin belirlemeye başladığı 4-10 yaş aralığındaki çocuklar için onları daha şık, özgüvenli ve rahat hissetmelerini sağlayacak ayakkabılar üretiyoruz. Günümüz çocukları teknoloji ve sosyal medya platformları ile dolaylı olarak modayı takip edebiliyorlar ve ebeveynlerine aldırdıkları ürünlerde seçici olabiliyorlar. Biz de ‘kids A more’ olarak, bu yaş grubundaki çocuklar için kendimizi güncel tutuyoruz. Moda anlayışımız ile klasik ürünlerden farklı olarak, onların tarzına yakışır ürünler geliştiriyoruz. Anne ve babalar içinse hem çocuklarının kolaylıkla sevebileceği ayakkabı almanın yanında, ayak gelişimini destekleyen sağlıklı ve kaliteli ürünler satın almanın güven hissini veriyoruz. Nubebe olarak yılların eski üretim tecrübesiyle oluşturduğumuz ‘kids A more’ markamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi