Home

Pandemi süreciyle birlikte çocuklarımızın sağlığını ve kendi sağlığımızı korumak adına elimizden geldiğince dışarı çıkmamaya ve evde kalmaya gayret ettik. Bu süreç bizim için olduğu kadar arkadaşlarıyla temasta olan, onlarla oyunlar oynayan, parka,  yuvaya veya okula giden miniklerimiz için de zorlu geçiyor. Eski alışkanlıkları yerine evde vakit geçirmek durumunda kalan çocuklar için evdeki oyun odaları ve kendi yatak odaları en önemli yaşam alanları haline geldi. Bu sebeple biz de Home bölümümüzde siz ebeveynler ve çocuklarınız için en kaliteli, en şık ve en kullanışlı ev ürünlerini tasarladık. Evinizin şıklığına şıklık katacak, tarzını tamamlayacak, çocuklarınızın eğlenerek ve severek kullanacağı farklı tasarımlardaki çerçeveler, çocuk mutfakları, oyun alanları, raflar, doğal ahşap oyuncaklar ve dekoratif süs ürünleri vb. ev ürünlerimizle hizmetinizdeyiz...

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi