Biz,1962 yılından beri Türkiye’de çocuk ayakkabısına yön veren ve liderlik eden '' Nubebe Deri Ürünleri Ltd. Şti.'' ünvanlı üretici firmamızın perakende satışlarını niş bir pazarda toplamayı hedefleyen yeni bir alt kuruluş markasıyız.


We are a new sub-brand aiming to collect the retail sales of the manufacturing firm of "Nubebe Leather Product Company Ltd." in a niche market. "Nubebe" is the brand that guiding and leadership on children's shoes industry in Turkey since 1962

 

Ayakkabıdaki Tecrübemizi Diğer Sektörlere Aktaracağız…

Firmamızın çatısı altındaki X-KIDS ve FREE HEART markalarımız ile yurt içindeki ve yurt dışındaki bayilere kendi moda anlayışımız, üst düzey işçilik ve malzeme kalitemiz ile çok sayıda üretim yapmaktayız. Senelik üretim kapasitesi yaklaşık 250.000 çift olan firmamız yaptığı üretimin büyük bir çoğunluğunu yurt dışına göndermektedir.
Ayakkabıda gösterdiğimiz başarıyı kalitemizden ve kendi moda anlayışımızdan ödün vermeden tekstil, çocuk aksesuarları ve ev eşyaları gibi farklı kategorilerle birleştirerek yurt içinde ve yurt dışında alışılmışın dışındaki ürünlerimizle niş bir perakende pazarında sizlerle “kids A more” markamız ile buluşuyoruz…

 

We Will Transfer Our Experience In Footwear To Other Sectors ...

With our X-KIDS and FREE HEART brands under the umbrella of our company, we produce high volume of shoes to domestic and foreign dealers with our own fashion understanding, high-level workmanship and material quality. Our company, which has an annual production capacity of approximately 250.000 pairs, sends the majority of its production abroad. 
We meet you in a niche retail market with our unusual products at home and abroad by combining our success in shoes with different categories such as textiles, children's accessories and household goods without compromising our quality and our own sense of fashion…

 

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi