Çocuklarınız çocuklarımız...


Küresel ölçekte yaşadığımız COVID-19 durumu kapsamında, lojistik ve tedarik zinciri ağımızda aldığımız gerekli tedbirleri hızlıca hayata geçirdik. Kids A More olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından verilen resmi tavsiyeleri titizlikle uygulamaya başladık.Bu kapsamda;


- Salgın yönetim planı hakkında depo tedarikçilerimize eğitim verilerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Alınan kararların devamlılığı düzenli toplantılarla takip edilmektedir.


- Depolama Tesisleri kapılarında, turnike bölgelerinde gerekli sağlık, hijyen kontrolleri ve çalışan ateş ölçümü sıklıkla yapılmaktadır.


- Depolama alanında düzenli aralıklarla el temizliği uygulaması başlatılmıştır.


- Ortak alanlar, paketleme masaları ilgili ekipler tarafından düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir ve mal kabül süresince eldiven kullanımı başlatılmıştır.


T.C Sağlık Bakanlığı’nın görüş ve önerilerine göre hizmet politikamız güncellenerek, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilecektir.


Aklınıza takılan tüm sorularınızı [email protected]'a sorabilirsiniz. Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR