Çanta

Yetişkin insanların günlük hayatta vazgeçilmez bir yardımcısı olan çantalar, çocuklar için de çok önemlidir. İlkokul ve anaokuluna giden çocukların, okul kitap ve defterlerini, kalemlerini, tabletlerini yiyeceklerini ve kişisel eşyalarını sakladığı çantalar onların olmazsa olmazıdır. 

Kids A more olarak çocuklarımızı düşünüp, onların kaliteli, şık ve konforlu çantalar kullanması için fark yaratan, yerli üretimimiz olan çantaları sizlere sunuyoruz.

Çocuklarının giyimine önem veren anne ve babalar çocuklarının kombinlerine çanta dokunuşu ile özellik katabilir, çocuklar ise çantalarında taşıdıkları oyuncak, hikâye kitabı,  diğer eşyalarını şık bir çantada taşımanın mutluluğunu yaşarlar.

Çantalarımızda bulunan sırt desteği, vücut dengesinin korunmasına, bel sağlığını desteklemesine yardım etmektedir. 

Bunun haricinde, birbirinden farklı özelliklere sahip çantalarımızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Termal özelliğe sahip beslenme çantalarımız ile sadece okula giden çocuklarımıza değil, bebekleri için mama, süt vb. gıdaları saklayabileceği, iç kısmı ayarlanabilir bölmesi ile annelere kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Puset kullanan bebeklerin ebeveynlerini düşünerek ürettiğimiz, kendi tasarımımız olan figürlü organizer puset çantalarını web sitemizin çanta bölümünde bulabilirsiniz.

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi