Bebek & Çocuk Ayakkabıları

Çocuklarda ayak sağlığı, onların ilk adımlarını atmalarıyla birlikte önem kazanır. Çocukların ayak anatomisini destekleyen, bununla birlikte konfor sağlayan kaliteli ayakkabılar giymesi hem çocukların hem de ebeveynlerin rahatlığı için önemlidir.

İlk adım ayakkabılarımızda bulunan kavis desteği ve bileği tutan arka yapısı, bebeklerin hem ayak gelişimini destekliyor hem de doğru yürümesini sağlıyor. Bu özelliklerin şık tasarımla birleşmesi ile modaya ilgisi olan anne ve babaların dikkatini çekiyor.

Günlük çocuk ayakkabılarımızın yanında, Baby shower, doğum günleri, yılbaşı, müsamere gibi birçok özel günde çocuklarınızın içinde en şık hissedeceği ürünleri sizler için üretiyoruz.

Kreş ayakkabıları ve ev ayakkabıları gibi çocukların uzun süre iç mekânda rahatlıkla ayaklarında kalacak her ihtiyaca uygun, kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla ürettiğimiz ürünlerimizi ‘kids A more’ da bulabilirsiniz.

Kids a More markamız haricinde X-Kids ve Free Heart gibi yurt dışı ihracat markamızın ürünleri bulunmaktadır. Bununla birlikte IGOR ve BUCKHEAD gibi ithal dünya markalarının Kışın kar botu, su geçirmez botlar, yağmur botları ve yağmurluk, Yazın ise plaj terliği, havuz terliği ve plastik sandaletler gibi ürünlerini sizlere sunuyoruz. 

0-6 yaş, 6-10 yaş aralığında kız ve erkek çocukları için ihtiyaç duyabileceğiniz, kaliteli ve sıra dışı tarzı olan, anatomik ve yarı ortopedik ayakkabılarımıza web sitemiz üzerinden ulaşabilir Nubebe üretim güvencesinde olan ‘kids A more’ markamızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi