Aksesuar

Giyim, ayakkabı, çanta vb. ürünlere ek olarak artık aksesuarlar da hem çocuklarımız hem de bizler için çok önemli ürünler haline geldi. Aksesuarlar günlük hayatımızı kolaylaştırırken aynı zamanda şıklığımızı ve tarzımızı tamamlayarak daha hoş bir görüntüye sahip olmamızı sağlar. Bu durum çocuklar için de geçerlidir onlar da tıpkı bizler gibi onlara yardımcı olacak ama aynı zamanda da severek kullanacakları tasarımlara sahip olacak aksesuarları tercih ediyorlar. Tarz sahibi anne babalar ise bebeklikten itibaren çocuklarının giysilerini, ayakkabılarını, vb. ürünlerini tamamlayacak aksesuarları tercih ederek hem kendi hayatlarını kolaylaştırıyor hem de çocuklarına ve bebeklerine tamamlayıcı, şık dokunuşlarda bulunuyorlar. Aksesuar kategorimizdeki ürünlerimizin temel amacı günlük hayatınızda ve özel durumlarda size yardımcı olmak iken farklı ve özgün tasarımlarımızla, üst düzey kalitede işçilik ve malzeme seçimizle siz ve çocuklarınız için en iyisini üretmeyi amaçlıyoruz. 

Anahtarlık:

 

Anahtarlıklarımız 100% el işçiliği ile 100% dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Birçok çeşit içerisinden kendi tarzınıza en uygun anahtarlığı seçerek günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Parlak renkleri, özgün tasarımları ve dikkat çeken kalitesiyle anahtarlıklarımız günlük hayatınızda fark yaratacak! Çanta, sandalet ve daha birçok figürü kendi ar-ge çalışmalarımız ve tasarım ekibimiz ile sizin için geliştirdik ve bu birbirinden farklı ve üst düzey kalitedeki anahtarlıkları yetenekli ustalarımızın el işçiliği ile sizler için ürettik. Her aşamasında özen gösterilen ve becerikli ellerin ürünü olan bu minik anahtarlıkların sizin hayatınızda büyük kapıları açmasını diliyoruz. Ev anahtarı, araba anahtarı, araba süsü, çanta süsü vb. olarak kullanabileceğiniz anahtarlıklarımız sizin tarzınızı yansıtacak ve yanınızdan hiç ayırmayacağınız aksesuarlarınız haline gelecek. Anahtarlıklarımızı arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, aile üyelerinize ve yakınlarınıza doğum günü, yılbaşı veya herhangi bir özel günde hediye olarak tercih edebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Özel günler haricinde küçük jestler yapmak için de anahtarlıklar çok iyi bir alternatif olabilir. 

Maske

Pandemi süreciyle birlikte maskeler günlük hayatımızın her anında bizimle olmaya başladı.  Yetişkin bireyler olarak her birimiz işe giderken, çalışırken,  günlük işlerimizi hallederken, sokakta dolaşırken ve hatta neredeyse her anımızda maskelerimizi takmaya başladık. Covid19 ve pandemi süreci hepimizin hayatını ve yaşam şeklini kökünden değiştirdi. Sosyal mesafe ve maske kullanımı hepimiz için bir zorunluluk ve alışkanlık haline geldi. Durum böyle olunca hepimiz maskelerimizi zorunlu aksesuarlarımız olarak görüp kendi tarzımızla özleştirmeye çalıştık. Kıyafetlerimize, ruh halimize, gideceğimiz yere göre çeşit çeşit maskeler aldık. Çocuklarımız içinde aynı durum geçerli ancak çocuklara maske alışkanlığını kazandırmak yetişkinlere kıyasla çok daha zor. Bu yüzden onların seveceği, kendilerini mutlu ve konforlu hissedecekleri maskeler,  çocukları virüslerden korumak ve maske alışkanlığı kazandırmak adına çok önemli.  Bizde bu yüzden çocukların kendi tarzlarını ve kombinlerini tamamlayacakları ve kendilerini yansıtacakları çeşitli renk ve desenlerde maskeleri sizler için ürettik. Maskelerimiz çocuklarınızın narin ve hassas cildine uyumludur. Onların yüzünü nazikçe sarar ve yumuşak dokusuyla zarar vermeden korur. Maskelerimizi çanta, ayakkabı vb. set ürünlerle tamamlayabilir böylelikle kombinlerinize uyumlu hale getirebilirsiniz. Canlı renkleri, eğlenceli figürleri ve farklı tasarımlarıyla maskelerimiz çocuklarınızı okulda, parkta, sokakta, arkadaşlarıyla oynarken ve her aktivitesinde virüslere karşı cildine zarar vermeden korur. Ayarlana bilinen burun aparatı sayesinde çocuğunuzun yüzüne tam oturarak koruma güvenliğini arttırır ve oyun oynarken yüzünden düşmesine veya kaymasına engel olur. 

Emzik Askısı

Emzik Askısı

Hijyenin çok önemli olduğu bu günlerde bebeklerimizin emziklerinin yere düşmesi, kirlenmesi tüm anneler ve ebeveynler için fazlasıyla istenmeyen bir durum haline geldi. Emzik askıları işte tam da bu noktada hayatımızda çok önemli bir rol üstleniyor ve bebeklerimizin mikrop almaya en açık olan emziklerini yere düşmekten, kirlenmekten ve kaybolmaktan koruyor. Emzik askılarımız 100% el işçiliği ile 100% dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Emzik askıları bebeklerin narin cildine uyumludur herhangi bir zararlı veya kimyasal madde kullanılmadan üretilmiştir. Renk renk emzik askılarını bebeğinizin kıyafetlerine uygun olarak kombinleyebilir ve farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Ürünlerimizin kullanımı kolaydır, kullanım sırasında bebeğinizin kıyafetlerine zarar vermeyecek aparatlara sahiptir.

Uyku Arkadaşı

Uyku Arkadaşı

Uyku arkadaşı ürünlerimiz 100% el işçiliği kullanılarak üretilmiştir. Plastik, sert, bebek ve çocukların cildine zararlı ürünler yerine yumuşak, bebek ve çocuk cildine uyumlu uyku arkadaşları çocukların ve bebeklerin uyku sırasında daha konforlu hissetmelerini sağlayacaktır. Uyku arkadaşları, çocukların ve bebeklerin uykuya rahat dalmaları, uyurken kendilerini güvende hissetmeleri ve uyku korkularını yenmeleri için çok etkili bir yöntemdir. Uyku arkadaşları genellikle 0-5 yaş arası çocuklara önerilmektedir. Özellikle düzensiz uyku problemi yaşayan çocuklar uyku arkadaşları yardımıyla uyku saatinin geldiğini anlayarak uyku düzenlerini sağlayabilirler. Ürünlerimizin yumuşak dokusu, eğlenceli ve sevimli tasarımları ile çocukların severek kullanmasına yönelik hazırlanmıştır. 

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Depremde Çocukları Güvende Tutmak İçin 7 İpucu

Basit, yaşına uygun kelimeler kullanarak çocuğunuza neler olabileceğini açıklayın. Bir tahliye planı ve toplantı yeri ile birlikte tüm aile için bir acil durum planı hazırlayın ve onların güvenliğinin en büyük önceliğiniz olduğunu vurgulayın.

Okumak için tıklayın
Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuklar İçin Doğru Ayakkabı Seçmek İçin İpuçları ve Öneriler

Çocuğunuz rahatsız olduğundan şikâyet etmedikçe, yeni bir çift ayakkabı alma zamanının geldiğini anlamayabilirsiniz. Çocuklarınızın ayakkabılarını periyodik olarak kontrol ederek giydiklerinin hala onlar için uygun olup olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir.

Okumak için tıklayın
Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Korona Virüs (Covid19) ve Çocuklara Olan Etkileri

Koronavirüs (Covid19) ve pandemi süreci, hepimizi olduğu gibi 0-5 yaş aralığındaki küçük çocukları da doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Hastalanmanın ötesinde, pek çok küçük çocuğun sosyal, duygusal veya zihinsel sağlığı pandemiden etkilenmiştir.

Okumak için tıklayın
Başa Dön

© Copyright 2020 Kids A More İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi